Vaše energie
Vaše peníze

Termovizní měření ve stavebnictví

Home » Termovizní měření »  Termovizní měření ve stavebnictví

Termovizní měření budov umožňuje zejména

Naše služby

Naším cílem je vždy naše služby vždy „ušít na míru“ každému zákazníkovi, protože naše zkušenosti říkají, že každý problém potřebuje originální přístup. Proto také nemáme v nabídce žádné balíčky. Balíčky služeb zákazníkům se skládají z následujících položek, které lze samozřejmě kombinovat dle vašich konkrétních potřeb:

Naše typické zakázky lze kategorizovat do tří bodů

  1. Termovizní inspekce rodinného domu RD STANDARD bez omezení počtu snímků, kromě exteriérové strany je dán důraz na zdokumentování interiéru, kde se velmi často objeví problémy z exteriérové strany skryté, dle požadavku zákazníka obsahuje kvalitativní zhodnocení exteriéru a interiéru, zhodnocení kritických míst dle ČSN z pohledu minimální povrchové teploty, rizika kondenzace vodní páry a růstu plísní.
  2. Termovizní inspekce rodinného domu – dle bodu 1 spolu s exaktním zhodnocením některých detailů pomocí 2D modelování prostupu tepla, případně zpracování návrhu řešení. V tomto případě je potřeba mít k dispozici výkresovou dokumentaci stavby
  3. Termovizní inspekce administrativních budov, škol a podobných objektů -rozsah měření dle domluvy, součástí protokolu je i zhodnocení celkového stavu objektu naším stavebním technikem, včetně nástinu řešení objevených problémů s ohledem na technickou proveditelnost, historickou hodnotu objektu apod.

Ceník termovize

Termovizní inspekce rodinného domu RD Standard – s neomezeným počtem snímků – 3 800 Kč + DPH

Cestovné účtujeme z Uničova nebo z Brna 6 Kč/km + DPH.

Cena zakázky pro větší objekty je závislá na rozsahu prací, samozřejmou součástí každého termovizního měření je protokol v elektronické podobě. V případě požadavku na tištěnou verzi protokolu účtujeme částku odpovídající rozsahu protokolu a běžným cenám copy center.
Rozsah zakázky lze samozřejmě upravit nebo rozšířit (např. exaktní posouzení tepelným mostů pomocí modelování atd.) dle přání zákazníka.