Vaše energie
Vaše peníze

Inspekce nemovitostí

Home »  Inspekce nemovitostí

Našim zákazníkům také nabízíme inspekci (prověření) nemovitostí. Tato služba je zejména vhodná pro zájemce o koupi nemovitosti. S našim inspektorem se snáze zorientujete na trhu, odhalíte případná úskalí vámi vybrané nemovitosti a v neposlední řadě získáte přehled o výši dodatečných investic, které vybraná nemovitost vyžaduje. Na základě naší inspekce také dostanete do ruky cenné argumenty pomocí níž můžete lépe vyjednávat o kupní ceně.

Inspekce nemovitosti je prováděna našim projektantem který má dlouholeté zkušenosti mimo jiné právě v oblasti rekonstrukcí starších objektů. Při inspekci nemovitosti se snažíme využít celého know how naší společnosti. To především znamená že kromě posouzení stavu nemovitosti z hlediska stavebně technického jsme schopni nabídnout i posouzení stavu objektu z hlediska tepelně technického (včetně vypracování energetického štítku) – s využitím termokamery a případně počítačového modelování prostupu tepla stavební konstrukcí.
U nás tak můžete získat skutečně podrobné a exaktní posouzení nemovitosti která Vás zajímá!
Aby naše nabídka byla skutečně úplná nabízíme kromě zprávy o stavu nemovitosti možnost zpracování projektu na odstranění zjištěných závad včetně případného stavebního dozoru.

Inpekce nemovitosti obsahuje:

  1. Základní prohlídka nemovitosti stavebním technikem se zprávou o závadách a odhadem ceny na jejich odstranění
  2. Prohlídka technikem (dle bodu 1) s využitím termokamery pro zjištění problematických tepelných mostů atp (možno pouze v zimním období, viz podmínky měření)
  3. Vypracování tepelného štítku objektu
  4. Na základě prohlídky nemovitosti dle bodu 1 nebo 2, zpracování projektu na odstranění závad
  5. Zajištění odborného stavebního dozoru při provádění prací/rekonstrukci

K zákazníkovi vždy přistupujeme individuálně a snažíme se vyřešit jeho konkrétní problémy, proto naši nabídku „neškatulkujeme“ do různých balíčků, ale rádi Vám nabídku zpracujeme přesně na míru vašim požadavkům.